Transmisja LIVE na Facebooku

Wskazania duszpasterskie w Diecezji Bielsko-Żywieckiej na czas epidemii

Uczestnictwo we Mszy Świętej
– Na terenie naszej diecezji wszystkim wiernym została udzielona dyspensa od udziału w Niedzielnej i Świątecznej Mszy Świętej – aż do odwołania.

I Komunia Święta
– Pierwsza Komunia Święta będzie możliwa, gdy wrócimy do normalnego funkcjonowania. Termin zostanie ustalony wtedy przez Księdza Proboszcza w porozumieniu z rodzicami danej parafii.

† Roman Pindel
Biskup Bielsko-Żywiecki

Kolędnicy Misyjni 2020

W Uroczystość Objawienia Pańskiego na ulicę naszej parafii wyruszyli kolędnicy misyjni już po raz trzeci. W tym roku mali parafianie poprzez swoje zaangażowanie pomogli swoim rówieśnikom z Amazonii. Mali parafianie nieśli radość Bożego Narodzenia w naszych Kościołach.

Chór ATH z Bielska

W Niedzielę Chrztu Pańskiego w naszej parafii gościł chór Akademii Techniczno- Humanistycznej z Bielska Białej pod dyrekcją p. Jana Borowskiego. Poniżej wideorelacja z tego wydarzenia.