Intencje

Intencje na listopad 2019

Jeśli widzisz wolną intencję, to znaczy puste miejsce, napisz do nas na: kontakt@parafiarudzica.org.pl najpóźniej do piątku poprzedzającego tydzień, w którym pragniesz zamówić intencję.

Bóg zapłać!

SOBOTA, 26.10.2019

6.30 Za +  Marię Malchar
14.00 Ślub: Damian Hajdrych – Izabela Kidoń
18.00 1. w intencji Andrzeja i Aleksandry w 35 rocznicę ślubu
2. Za ++ Tadeusza Męcnarowskiego w 8 r. śm., rodziców, braci i siostry

NIEDZIELA, UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO , 27.10.2019

6.30 Za + Franciszka Jochacy w I r. śm.
9.30 w intencji Ewy z okazji 60 r. ur. do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
11.00 CHRZTY
16.30 Za ++ Józefa Szotek, rodziców, dziadków
w Iłownicy
8.00 w intencji Bernadety i Andrzeja z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 38 rocznicy ślubu
18.00 w intencji Krzysztofa w 18 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o obfite dary Ducha Świętego i zdrowie

PONIEDZIAŁEK, 28.10.2019, Święto śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.30
18.30 1. Za ++ Stefanie Świerkot w 4 r. śm., męża Antoniego, siostry i braci
2. Za ++ Stefana Sachmerdę, 2 żony, syna Wawrzyńca, zięciów, Franciszka Szkorupę, rodziców

WTOREK, 29.10.2019

6.30
18.30 1. Za + Franciszka Kwiczale w 30 dniu po śmierci – od siostrzenicy
2. Za + Teresę Marekwica

ŚRODA, 30.10.2019

6.30 1.
2. 

CZWARTEK, 31.10.2019

6.30
18.00 1. Za ++ Janinę Fajkis w 3 rocznicę śmierci, męża, rodziców, teściów
2. Za ++ Helenę Fajkis w 8 rocznice śmierci, męża Antoniego, rodziców z obu stron

3. w intencji Alfonsa Urbańca w 90 rocznicę urodzin

PIĄTEK, 01.11.2019, Uroczystość Wszystkich Świętych

6.30 w intencji wynagradzającej NSPJ
8.00 Za ++ Agnieszkę i Henryka Szpałek, syna Jana, rodzeństwo

9.30 Za ++ Adolfa Krais w 18 rocznicę śmierci, żonę, 2 synów, córkę zięcia, rodziców

11.00 Za + Teresę Marekwica

16.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
w Iłownicy
18.00 Za ++ Helenę Sachmerda w 65 rocznicę śmierci, męża Stefana, syna Wawrzyńca, Mariannę Sachmerda, męża, zięciów, rodziców, teściów

SOBOTA, 02.11.2019, Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

7.00 w intencji żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych

18.00 Za ++ Zofię i Tadeusza Machalicę, Emila Dziendziel
w Iłownicy
9.00 Za ++ Helenę i Albina Waliczek, Elżbietę i Antoniego Tymon, Marię Dziadek, Elżbietę Szczypka

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.11.2019

6.30 Za ++ Józefa i Marię Dziekan, syna i wnuki
9.30 w intencji Gabrieli w 18 rocznicę urodzin
11.00 w intencji Adama Kwiecińskiego w 40 rocznicę urodzin
16.30 Za ++ Emila Więcek, rodziców, teściów
w Iłownicy
8.00 Za ++ Zofię i Jana Brzóska, rodziców i dzieci
18.00 Za + Dominika Haramus

PONIEDZIAŁEK, 04.11.2019, Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

6.30 Za ++ z rodzin Szpernol i Legut
16.30 1. w intencji ADŚ
2. Za ++ Marię i Wiktora Szkorupa, 2 synów, pokrewieństwo, dusze w czyśćcu

WTOREK, 05.11.2019

6.30
16.30 1. Za + Edwarda Holisz w I rocznicę śmierci
2. Za ++ Wincentego Dziadek, rodziców Helenę i Adolfa

ŚRODA, 06.11.2019

6.30 1. w intencji Moniki z okazji urodzin
2.

CZWARTEK, 07.11.2019

6.30 Za ++ Józefa i Jadwigę Kajsztura, rodziców
16.30 1. Za ++ Danielę Suchy, Antoninę i Stefana Skrzyżala, Małgorzatę i Ludwika Suchy
2.
Za + Hildę Siąkała – od Róży Żywego Różańca

PIĄTEK, 08.11.2019,

6.30
16.30 Za ++ Emilię Solich, męża Józefa, synów Stanisława, Emila i Adolfa, córkę Eugenię oraz zmarłych z rodzin Solich, Staszko i zmarłego Bartłomieja Czyszczoń
w Iłownicy
17.00 Za + Jerzego Tomiczek, matkę Marie, teściów

SOBOTA, 09.11.2019, Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

6.30

18.00 1. Za + Martę Golda w 30 dniu po śmierci – od córki i syna
2.
Za ++ Bolesława Gutkowskiego w 18 rocznicę śmierci, żonę, rodziców z obu stron

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.11.2019

6.30 w intencji Bogumiły w 50 rocznicę urodzin i Katarzyny w 15 rocznicę urodzin
9.30 w intencji Adriana z okazji 30 rocznicy urodzin
11.00 w intencji z okazji 75 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo
16.30 Za ++ Bolesława Sawickiego, żonę, córkę, 2 zięciów
w Iłownicy
8.00 Za ++ Janinę Męcnarowską, męża Władysława, rodziców, syna Piotra
18.00 

PONIEDZIAŁEK, 11.11.2019, Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

6.30 Za ++ Karola i Martę Bujok, rodziców, rodzeństwo

9.00 w intencji Ojczyzny
16.30 w intencji Emilii, Jasia i Leny o Boże błogosławieństwo z okazji urodzin

WTOREK, 12.11.2019, Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

6.30
16.30 1. Za + Józefa Wawrzeczko – od Koła Emerytów i Rencistów z Rudzicy

          2. Za ++ Jana Jędrysik , syna Tomasza

ŚRODA, 13.11.2019, Wspomnienie śś. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

6.30 1.
2.

CZWARTEK, 14.11.2019

6.30 Za +
16.30 1. Za ++ Walerię Tłoczek w 10 rocznicę śmierci, męża Ludwika, dzieci, wnuki i prawnuka
2.
Za ++ Wiktora Stusek, rodziców, rodzeństwo, teściów, 2 szwagrów, Krystynę Słuchocką

PIĄTEK, 15.11.2019,

6.30
16.30 Za ++ Agnieszkę i Floriana Tymon
w Iłownicy
17.00 Za ++ Stanisława Jurak, żonę, syna, ++ z rodzin Jurak, Puchalik, Krzzempek Jędrysik

SOBOTA, 16.11.2019,

6.30

18.00 1. Za ++ Herminę i Ignacego Mżyk, rodziców, wnuka Rafała, synową Reginę
2.
Za + Bogusława Gawlas

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.11.2019

6.30 Za ++ Antoniego i Marię Damek, trzech synów i wnuka
9.30 Za ++ Władysława i Genowefę Krais, syna Henryka
11.00 Za + Stefana Kuboszek w 15 rocznicę śmierci
16.30 Za ++ Hildę Siąkała i dusze w czyśćcu
w Iłownicy
8.00 Za ++ Zofię Bielecką, męża, dzieci, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu
18.00 Za ++ Urszulę Mencnarowską w 4 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, dziadków, braci, szwagrów, szwagierki

PONIEDZIAŁEK, 18.11.2019, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

6.30
16.30 1. Za ++ Zuzannę i Józefa Mrowca, Marię i Antoniego Kuban, synów Stanisława i Mariana, Zofię i Rudolfa Herok, rodziców
2. Za + Augustyna Marekwicę w 30 rocznicę śmierci

WTOREK, 19.11.2019

6.30
16.30 Za ++ Leopolda i Stefanię Pilarz, syna Antoniego

ŚRODA, 20.11.2019, Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

6.30 1.
2.

CZWARTEK, 21.11.2019, Wspomnienie Ofiarowania NMP

6.30
16.30 1. Za + Monikę Urbaniec w 4 rocznicę śmierci
2.
Za + Franciszkę i Franciszka Dziadek

PIĄTEK, 22.11.2019, Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

6.30
16.30 Za ++ Jana Kuśnierza, rodziców
w Iłownicy
17.00 Joannę i Leopolda Jędrysik, rodziców, teściów, pokrewieństwo

SOBOTA, 23.11.2019,

6.30

18.00 1. w intencji Dominika z okazji 55 rocznicy urodzin
2.
Za ++ Karola Feruge, żonę i syna, Alojzego Soszka,żonę Helenę, Henryka Pietrzyk

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 24.11.2019

6.30 Za ++ Marię Niewdana, męża Jana i synową Marię
9.30 w intencji Cecylii z okazji 80 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę
11.00 CHRZTY
16.30 Za ++ Jana Goldę w 22 rocznice śmierci i jego żonę Martę, rodziców z obu stron, ++ z rodzin: Golda, Łaciok, Parzyk Sztwiorok
w Iłownicy
8.00 Za ++ Karola Czakon, Joannę i Antoniego Jędrysik, syna Jana, wnuka Tomasza
18.00 w intencji Hani z okazji 1 rocznicy urodzin

PONIEDZIAŁEK, 25.11.2019,

6.30
16.30 1. Za ++ Teresę i Joachima Gordon, syna Marka
2. Za + Karola Feruga w 30 dniu po śmierci – od żony

WTOREK, 26.11.2019

6.30
16.30 1. Za ++ Stanisława Solich, zmarłych z rodzin Solich i Staszko, Bartłomieja Czyszczoń

ŚRODA, 27.11.2019

6.30 1.
2.

CZWARTEK, 28.11.2019

6.30
16.30 1. Za ++ Bożenę Soszka w 4 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, syna, synową i wnuka
2.
Za ++ Helenę Feruga w 5 rocznicę śmierci, męża, synów, rodziców

PIĄTEK, 29.11.2019,

6.30
16.30 Za ++ Emilię Hareńczyk, męża Alojzego, córki Emilię, Monikę z mężem Wiktorem, Joannę i Jadwigę Ryszka
w Iłownicy
17.00 Za ++ Józefa Grzybek, brata Jana i rodziców

SOBOTA, 30.11.2019, Święto św. Andrzeja, Apostoła

6.30 Za ++ Stefanię i Izyfora Morawiec, ++ z rodzin: Feruga i Morawiec

18.00 1. Za ++ Stanisława Kuboszek, żonę Walerię, córkę Krystynę, syna Stefana
2.
Za + + Andrzeja Zontek w dniu imienin, Józefa Folek, rodziców i teściów