Intencje

Intencje Mszy Świętych na cały miesiąc marzec. Wszelkie uwagi i zmiany proszę o przesyłanie na maila: kontakt@parafiarudzica.org.pl, można również przesyłać prośbę o zapisanie intencji, jeśli jest jeszcze wolna.

Intencje 24.02 – 31.03.2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02.2019

6.30 Za dusze w czyśccu cierpiące – z ofiar ze skarbonki
9.30 Za ++ Annę Boryś w 2 r. śm., Bolesława Boryś, rodziców z obu stron
11.00 Chrzty
16.30 Za ++ Janinę Sojka, męża, córki, zięcia, wnuczkę Darię, wnuka Szymona
w Iłownicy
8.00 Za ++ Joannę Czylok w 16 r. śm., synów Józefa i Floriana, rodziców
18.00 ~ w intencji Bernadety w 60 rocznicę urodzin

PONIEDZIAŁEK, 25.02.2019

6.30 Za + Elżbietę Tomiczek
16.30 1. Za ++ Szymona Gawłowskiego, ojca Karola, dziadków, kuzynki Renatę i Darię
  2. Za ++ z rodzin Sojka i Gawlas

WTOREK, 26.02.2019

6.30 Za + Marię Gawłowską
16.30 1. Za ++ Walerię i Ludwika Tłoczek, dzieci i wnuki
2. Za ++ Jana Jędrysik , syna Tomasza , rodziców, szwagra Karola
3. Za + Teresę Marekwica

ŚRODA, 27.02.2019

6.30 1. Za + Joannę Puchalik
2. Za + Stefana Puchalik

CZWARTEK, 28.02.2019

6.30 Za + Władysława Wyrobek
16.30 1. Za ++ Martę Bielecką w 30 r. śm., męża, syna, synową, zięciów
2. W intencji Marii w 98 rocznicę urodzin

PIĄTEK, 01.03.2019

6.30 w intencja wynagradzającej NSPJ
16.30 Za ++ Annę Ptasznik w I rocznicę śmierci

w Iłownicy
17.00 Za ++ Wilhelma Haramus, zonę, syna, zięciów, rodziców

SOBOTA, 02.03.2019

6.30 Za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych
13.00 IŁOWNICA Ślub: Justyna Kwiatkowska – Paweł Kopiec
14.00 Ślub: Karolina Budny – Maciej Rusztyn
18.00 1. Za ++ Łucję i Bazylego Osinczuk, syna Ryszarda, zięcia Leszka,
++ z pokrewieństwa
2. Za + Jana Gruszkę

VIII Niedziela Zwykła, 03.03.2019

6.30 w intencji Jerzego w 50 rocznicę urodzin
9.30 w intencji Natalii w 10 rocznicę urodzin
11.00 Za ++ Andrzeja Zontek, pokrewieństwo, Józefa Folek
16.30 Za ++ Krystynę Legięć w 19 r. śm. siostrę, 2 braci, rodziców, Stefana Sojka
w Iłownicy
8.00 Za ++ Józefa Grelowskiego, 2 żony, rodziców, z rodzina Grelowski, Gola, Telok, dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Za ++ Teofila i Janinę Fajkis, rodziców, teściów, rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK, 04.03.2019, Święto św. Kazimierza, królewicza

6.30 Za + Marię Gawłowską
16.30 1. Za + Tadeusza Mucek w 1 rocznicę śmierci
2. Za ++ Annę Łaciok, męża, rodziców z obu stron, rodzeństwo, syna Roberta, wnuka Rajmunda

WTOREK, 05.03.2019

6.30 Za + Elżbietę Tomiczek
16.30 1. Za ++ Juliannę i Franciszka Donocik, synów Stanisława i Franciszka, wnuków Tomasza i Marcina
2.
Za ++ Katarzynę i Teofila Sekuła, synów Romana i Tadeusza

ŚRODA POPIELCOWA, 06.03.2019

8.00 Za ++ Emila Folek, rodziców, Wiktora i Bronisławę Glos
16.30 Za + Agnieszkę Szpałek w 5 rocznicę śmierci, męża, syna, rodziców, rodzeństwo z obu stron
w Iłownicy
18.00
Za + Agnieszkę Wojtyła

CZWARTEK, 07.03.2019

6.30 Za + Reginę Mżyk
16.30 1. Za + Elżbietę Tomiczek w 30 dzień po śmierci – od córki Danuty z rodziną
2. Za ++ Marię Dziędziel w 5 r. śm., brata Tadeusza i rodziców

PIĄTEK, 08.03.2019

6.30 Za + Józefa Kohut
16.30 Droga Krzyżowa
Msza św.: Za ++ Marię i Antoniego Pietrzyk,
rodziców, rodzeństwo z obu stron

w Iłownicy
17.00 Za ++ Wiktora Farana, żonę, córkę, syna, zięciów rodziców z obu stron

SOBOTA, 09.03.2019

6.30 Za ++ Franciszkę Lorańczyk, siotrę Bernadettę, Franciszka Szkorupa, dusze w czyśćcu
18.00 1. Za + Elżbietę Kubica, matkę, teściów
2.
Za ++ Annę i Stanisława Lach

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03.2019

6.30 Za ++ Teodora Szary, żonę, rodzeństwo
9.30 Za ++ Józefa Stusek, Emilię i Alojzego Brychcy, rodziców
11.00 W intencji Stefanii w dniu urodzin oraz w intencji całej rodziny
16.30
Za + Józefa Haręża
w Iłownicy
8.00 Z
a ++ Leopolda Jędrysik w 5 r. śmierci, żonę Joannę, rodziców
18.00 Za ++ Wiktora Kopeć w 6 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, zięcia Józefa

PONIEDZIAŁEK, 11.03.2019

6.30 Za + Mariolę Staszek
16.30 1. Za ++ Annę i Grzegorza, ++ z rodziny
2. Za ++ Zofię i Tadeusza, ++ z rodziny

WTOREK, 12.03.2019

6.30 Za + Marię Gawłowską – od rodziny Siąkała
16.30 Za + Janinę Duraj w 1 rocznicę śmierci

ŚRODA, 13.03.2019

6.30 1. Za + Teresę Marekwica
2. Za + Marię Stusek

 

CZWARTEK, 14.03.2019

6.30 Za + Reginę Mżyk
16.30 Za + Floriana Kopeć w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK, 15.03.2019

6.30 Za + Franciszka Kidoń
16.30 Droga Krzyżowa
Msza św.:
W intencji Michała w 9 rocznicę urodzin

w Iłownicy
17.00 Za ++ Józefa Waleczek, rodziców, teściów, dziadków

SOBOTA, 16.03.2019

6.30Za + Emilię Gawłowską
18.00 1. Za ++ Anielę Fajkis w 20 rocznicę śmierci, męża Floriana, 2 synów, synową, zięcia, Alfredę i Józefa Glos, syna, zięcia
2.
Za + Marię Gawłowską w 30 dzień po śmierci – od męża Jana

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03.2019

6.30 Za + Beatę Feruga, dziadków z obu stron, Bronisława Glos
9.30 W intencji Józefa z okazji 60 rocznicy urodzin
11.00 Za + Gertrudę Gałuszka
16.30 Za + Stefana Uchyła w 25 rocznicę śmierci
w Iłownicy
8.00 Za ++ Małgorzatę i Józefa Kulas
18.00 Za ++ Marię i Franciszka Boda, córkę, wnuka, rodziców, rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK, 18.03.2019

6.30
16.30 1. Za ++ Józefa i Emilię Czudek, syna, synową, siostrę, rodziców, córki i zięciów
2. Za ++ Józefa Folek – w dniu imienin, jego rodziców i teściów

WTOREK, 19.03.2019, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

6.30 Za ++ Józefa Motykę, rodziców, rodzeństwo, Juliannę i Ferdynanda Feruga, 2 synów, synową, dusze w czyśćcu cierpiące
16.30 1. W intencji Józefa z okazji 70 rocznicy urodzin
2. Za ++ Jana Miklara, żonę Agnieszkę, zięcia Józefa, pokrewieństwo

ŚRODA, 20.03.2019

6.30 1.
2.

CZWARTEK, 21.03.2019

6.30
16.30 1. Za + Łukasza Polok w 10 rocznicę śmierci
2. Za ++ Andrzeja Zontek, rodziców, braci, Józefa Folek

PIĄTEK, 22.03.2019

6.30
16.30 Droga Krzyżowa
Msza św.:
Za ++ Beatę Feuga w 3 rocznicę śmierci, syna Adama

w Iłownicy
17.00 Za ++ Joannę i Karola Marekwica, syna ++ z rodzin Marekwica, Stekla, dusze w czyśćcu

SOBOTA, 23.03.2019

6.30
18.00 1. Za ++ Wiktora Gawlas, córkę Jadwigę, Martę Winiarską, rodziców z obu stron 
2.
Za ++ Józefa i Rozalię Siąkała, synów Czesława i Dominika, córkę Krystynę, Franciszka Czerwińskiego

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03.2019

6.30 Za + Stanisława Kuboszek w 3 rocznicę śmierci
9.30 W intencji Dagmary w 40 rocznicę urodzin
11.00 O błogosławieństwo Boże dla Joanny z okazji 98 rocznicy urodzin
16.30 Za +Marię Niewdana i jej rodziców
w Iłownicy
8.00 Za + Emanuela Grzegorzek, ++ z pokrewieństwa
18.00
Za + Alojzego Stusek w 4 rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK, 25.03.2019, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

6.30

16.30 1. Za ++ Annę Niemiec w 9 rocznicę śmierci, męża Edwarda, rodziców z obu stron, zięcia ++ z pokrewieństwa
2. Za ++ Otylię i Stanisława Przybyła, rodziców, dziadków, Helenę Mitoł

WTOREK, 26.03.2019

6.30
16.30 1. Za + Józefa Glos – od córki Alfredy
2. Za ++
Franciszka Jędrysik w 2 rocznicę śmierci, córkę Elżbietę w 8. rocznicę śmierci, rodziców

ŚRODA, 27.03.2019

6.30 1.
2.

CZWARTEK, 28.03.2019

6.30
16.30 1. Za ++ Franciszka i Marię Gaweł, rodziców z obu stron, rodzeństwo
2. Za ++
Stanisława Legięć w 35 rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, teścia, bratową, szwagrów, Michała Kawulok

PIĄTEK, 29.03.2019

6.30
16.30 Droga Krzyżowa
Msza św.:
Za ++ Antoniego i Joannę Hanus, rodziców, rodzeństwo, Jana i Wiktorię Janczak

w Iłownicy
17.00 Za ++ Julię Kropka, Alojzję Nowrotek

SOBOTA, 30.03.2019

6.30
18.00 1. Za ++ Edwarda Holisz, rodziców i teściów
2.
Za ++ Mariannę Haramus w 6 rocznicę śmierci, męża Ignacego, rodziców z obu stron

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31.03.2019

6.30
9.30 W intencji Józefy z okazji 50 rocznicy urodzin
11.00 Chrzty
16.30 Za +Ernestynę i Franciszka Kuczera, syna, rodziców z obu stron
w Iłownicy
8.00 W intencji Oliwii z okazji 15 rocznicy urodzin
18.00 Za ++ Józefa Kropka i rodziców