O GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17.10.2021

• Dziś w kościele w Iłownicy ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 18.00. Proszę, by figurę Matki Bożej poniosły przedstawicielki KGW Iłownica. Nie będzie Różańca o 17.30.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe – dziś w ramach Nabożeństwa Fatimskiego, w poniedziałek, wtorek i sobotę pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w środę i czwartek po Mszy św., w piątek o 16.30 w kościele w Iłownicy.

• W środę o godz. 12.00 Msza św. w intencji emerytów i rencistów z okazji Dnia Seniora.

• W piątek zapraszamy na uroczystości odpustowe do kościoła w Iłownicy: o godz. 8.00 Msza św., po niej całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 16.30 Różaniec, o godz. 17.00 Suma Odpustowa, na którą zapraszam wszystkich parafian, orkiestrę, poczty sztandarowe, a o niesienie baldachimu proszę strażaków z OSP Iłownica. W kościele w Rudzicy będzie Msza św. tylko o 6.30. W piątek, z racji odpustu, nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W tym czasie swoją modlitwą obejmujemy naszych zmarłych. Wypominki za zmarłych można składać po każdej Mszy św. Proszę parafian o posprzątanie wokół grobów na naszym cmentarzu. Pamiętajmy także, że teren wokół kościoła to dawny cmentarz parafialny. Dlatego zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i wszystkich chętnych, aby uporządkować teren wokół kościoła i posprzątać sam kościół. Proszę także o przyjście Pań i Panów do porządków wewnątrz kościoła.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 27. Róża św. Katarzyny p. Marii Waleczek.

• Przyszła niedziela obchodzona jest jako Niedziela Misyjna. Kolekta będzie przeznaczona na cele misyjne Kościoła.

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.