O GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
18.07.2021

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

• Dziś w kościele w Iłownicy po Mszy św. o godz. 18.00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie. Figurę Matki Bożej poniosą przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

• W tym tygodniu będą zapisywane intencje Mszy św. na sierpień – we wtorek od 16.00 na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.00 za zmarłych. Zapisy tylko telefonicznepod numerem telefonu 33 815 27 28.

• W sobotę od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W sobotę po Mszy św. katecheza chrzcielna w salkach.

• W przyszłą niedzielę będzie obrzęd pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami z okazji dnia, któremu patronuje również św. Krzysztof – w Rudzicy po Mszy św. o godz. 11.00, a w Iłownicy po Mszy św. o 18.00.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 10. Róża św. Judy Tadeusza p. Agaty Feruga.

• W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy Kępa II.

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.