XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
18.09.2022

1. Dziś, z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, ofiarą po Mszach św. wspieramy Radio diecezjalne „Anioł Beskidów”.
  2. W poniedziałek po Mszy św. w salce spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przygotowywane do Wczesnej Komunii św.
  3. W czwartek po Mszy św. spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkoły Podstawowej.
  4. W tym tygodniu będziemy zapisywali intencje Mszy św. na październik – we wtorek po Mszy św. wieczornej na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych.
  5. W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Landeka od p. Majcher do p. Kohut.
  6. W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 6. Róża św. Melchiora Grodzieckiego p. Jolanty Bernat.
  7. Zapisy na dróżki za zamarłych w zakrystii, są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy.
  8. Wspólnota Magis zaprasza na świętowanie dnia młodych 23.09 w parafii św. Andrzeja Boboli w Czechowicach. Rozpoczęcie spotkania mszą o godzinie 18:00
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Iłownicy, złożone dziś ofiary i wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.