V NIEDZIELA WIELKANOCNA

15.05.2022

• Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych – dziś o 16.00, w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę pół godziny przed Mszą św., a w środę po Mszy św. o 6.30.

• W tym tygodniu będą zapisywane intencje Mszalne na czerwiec – we wtorek po Mszy św. na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych.

• W piątek przypada dzień modlitwy do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

• W sobotę wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na dróżki ku czci Matki Bożej. Msza św. o 6.30, wyjazd o 7.30.

• W przyszłą niedzielę przypada 27 rocznica pobytu papieża Jana Pawła II na terenie naszej diecezji.

• W tym tygodniu proszę o sprzątanie kościoła w Iłownicy mieszkańców Iłownicy od Domku Myśliwskiego do p. Kropka.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 17. Róża św. Wendelina p. Anieli Motyka.

• Dziękuję za sprzątanie kościoła w Iłownicy, złożone dziś ofiary i wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.