e-Niedziela Powołań 2020

 

Dwa razy do roku klerycy naszego seminarium udają się do parafii naszej diecezji. W tym roku, został wybrany nasz dekanat, ze względu na pandemię nie mogą gościć w naszej parafii, ale zapewniają nas o swojej modlitwie.

O godzinie 11:30 z kaplicy seminaryjnej możemy włączyć się we wspólną modlitwę w intencji powołań, kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

O godzinie 14:00 kleryk Łukasz podzielił się świadectwem swojego powołania. Jak w Jego życiu Pan Bóg działa? I skieruje do nas słowa pozdrowienia z kaplicy seminaryjnej z Krakowa przy ulicy Podzamcze 8.

O godzinie 15:00 w godzinie miłosierdzia klerycy zapraszają na koronkę do Bożego Miłosierdzia, pod powyższym linkiem.

Wspólnie z klerykami możemy odmówić Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z parafii naszego dekanatu.

W tym dniu otoczmy naszą modlitwą kl. Kamila Sekułę pochodzącego z naszej parafii, z Landeka. Niech czas przygotowania i rozeznawania Głosu Boga będzie dobrym czas do pracy w Winnicy Pańskiej.

red.