XII NIEDZIELA ZWYKŁA

20.06.2021

• W tym tygodniu odwiedziny chorych i starszych parafian – we wtorek od godz. 8.00 w Rudzicy, a w środę od godz. 8.00 w Iłownicy i Landeku. Zapisy w zakrystii.

• W tym tygodniu będą zapisywane intencje Mszy św. na lipiec – we wtorek od 16.30 na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.00 za zmarłych. Zapisy tylko telefonicznepod numerem telefonu 33 815 27 28. Nie będzie możliwości zapisania intencji w kancelarii.

• W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w kościele w Rudzicy i w kościele w Iłownicy o godz. 8.00 dla uczniów szkół podstawowych, a dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych o godz. 18.00 w Rudzicy. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów szkół podstawowych w czwartek od 16.00, a dla uczniów szkół ponadpodstawowych w piątek od 17.15.

• W przyszłą niedzielę Odpust Parafialny. W Rudzicy Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.30 – Suma Odpustowa, w Iłownicy o godz. 8.00 i 18.00. Po południu w Rudzicy tylko Nabożeństwo Odpustowe o godz. 16.00. Na sumę Odpustową zapraszamy dzieci I Komunijne i do sypania kwiatów, poczty sztandarowe, strażaków, orkiestrę i wszystkich parafian.

• W sobotę od 17.00 do 18.00, podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu, spowiedź przed odpustem.

• Nasza parafia organizuje w sobotę 3 lipca wyjazd na Dróżki Pana Jezusa do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy i informacje w zakrystii.

• Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych nowe limity wiernych, którzy mogą uczestniczyć w celebracjach liturgicznych w kościele: od 13 czerwca – 50% wszystkich miejsc, od 26 czerwca – 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.

Z dniem 19 czerwca 2021 roku, ks. Biskup Ordynariusz odwołuje dyspensę ogólną od obowiązku uczestnictwa w Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 5. Róża św. Jana Sarkandra p. Heleny Konior

• W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy ul. Szkolna II.

• Dziś o 20.30 zapraszamy na ostatnią, 230, transmisję internetową Różańca z naszego kościoła. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspólnie z nami się modlili.

• Prosimy o wpłatę prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na III kwartał i „Małego Gościa” na II półrocze

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.