XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.07.2022

• Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby diecezji i sądu bi­skupiego.

• W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, także z naszej parafii, oraz za kapłanów.

• W piątek po Mszy św. w kościele w Iłownicy Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

• W przyszłą niedzielę ks. Józef Tomaszko wygłosi do nas kazanie, a po Mszach św. dodatkową ofiarą wesprzyjmy jego posługę duszpasterską w Brazylii; o pomoc w zbieraniu ofiary proszę należących do Koła Misyjnego.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 25. Róża św. Andrzeja Boboli p. Józefa Trojok.

• W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy ul. Szkolna od p. Hajdrych do p. Marekwica.

• Prosimy o wpłatę prenumeraty „Gościa Niedzielnego” na III kwartał i „Małego Gościa” na II półrocze. W zakrystii do odebrania czasopisma „Rycerz Niepokalanej” i „Różaniec”.

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.