XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19.09.2021

• Dziś w kościele w Iłownicy po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Figurę Matki Bożej poniosą przedstawicielki KGW Rudzica.
  • Dziś po Mszach św. dodatkowa ofiara na diecezjalne Radio „Anioł Beskidów”.
  • W tym tygodniu będziemy zapisywali intencje Mszy św. na październik – we wtorek od 16.00 na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych.
  • W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy ul. Szkolna II.
  • W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 21. Róża św. Agnieszki p. Agnieszki Czylok.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Tomasza Krzemińskiego – Misjonarza Saletyna z Ukrainy, który skieruje do nas słowo. Proszę przedstawicieli koła misyjnego by po mszach świętych zebrali dodatkową ofiarę na misje na Ukrainie.
  • Zapisy na wczesną komunię świętą w zakrystii.
  • W przyszłą sobotę wyruszamy na dróżki Kalwaryjskie za zmarłych, zbiórka o 5:50, przed kościołem – są jeszcze wolne miejsca.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.