II NIEDZIELA ZWYKŁA

23.01.2022

• Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako Niedziela Słowa Bożego.

• W poniedziałek kończymy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

• W tym tygodniu będziemy przyjmować intencje Mszy św. na luty – we wtorek od 15.30 na Msze jubileuszowe, w środę od 16.00 na Msze za zmarłych. Zapisy tylko telefonicznie pod nr 33 815 27 28.

• W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy Zastawia od Pierśćca do Domku Myśliwskiego.

• W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 5. Róża św. Jana Sarkandra p. Heleny Konior.

• Zgodnie z dekretem ks. bpa Ordynariusza kadencja aktualnych Parafialnych Rad Duszpasterskich zakończy się 14 lutego 2022 roku, a do dnia 13 marca 2022 roku należy przeprowadzić wybory i ukonstytuować Parafialną Radę Duszpasterską w nowym składzie. W naszej parafii, od 6 do 13 lutego, do specjalnej skrzynki z tyłu kościoła można na kartce podać imię i nazwisko kandydata do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wybory odbędą się w niedzielę 20 lutego.

• Dziękuję górnikom za złożoną ofiarę na potrzeby parafii – została z niej zakupiona drabina do zakrystii i uzupełniono oświetlenie choinek.

• Dziękuję za złożone dziś ofiary, za sprzątanie kościoła w Iłownicy i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.