Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15.09.2019

1. Dziś w kościele w Iłownicy po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Figurę Matki Bożej poniosą przedstawicielki KGW Iłownica.

2. Dziś po Mszach św. dodatkowa ofiara na diecezjalne Radio „Anioł Beskidów”.

3. W tym tygodniu będziemy zapisywali intencje Mszy św. na październik – we wtorek od 16.00 na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych.

4. W tym tygodniu w kościele w Polsce przeżywamy Tydzień Wychowania, dlatego zapraszam do uczestnictwa w Mszach Świętych dzieci i młodzież, w sposób szczególny zapraszam kandydatów do Bierzmowania. Plan czuwania przed wspomnieniem św. Stanisława Kostki:

  • Poniedziałek – Msza Święta o 18:30 z kazaniem. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów i ich rodziców w kościele.

  • Wtorek – Msza Święta o 18:30, a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nauczycieli, młodzieży i dzieci.

  • Środa – Wspomnienie św. Stanisława Kostki, Msza św. o 6:30.

5. W czwartek o 16.30 Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. oraz do wczesnej Komunii św.

6. W piątek po Mszach św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

7. W sobotę I spotkanie dla Dzieci Maryi w Iłownicy o 9 w kościele.

8. W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 20 Róża św. Joanny p. Agnieszki Czylok.

9. W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Landeka od p. Szpernol do p. Kopeć.

W zakrystii do zakupienia kalendarz dla Młodych na 2020 rok w cenie 12 zł. Informacje o kalendarzu w gablocie pod dzwonnicą.

Dziękuję za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.