Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
11.11.2018

Przeżywamy dziś 32. Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Niedzielna Eucharystia przywraca człowieko­wi siły do dobrego życia i daje na­dzieję na lepszą przyszłość. Taką nadzieją kierowali się ci, którzy przyczynili się do odzy­skania niepodległości przez naszą ojczyznę. W przypa­dające dziś Święto Niepodległości pamiętajmy o wszyst­kich, którzy za jej wolność zapłacili najwyższą cenę. Pomódlmy się także o to, aby nasze pokolenie nie zmar­nowało tego skarbu, jakim jest wolna Polska.

1. We wtorek spotkanie Koła Misyjnego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.30, po Mszy św. spotkanie w salce.

2. W sobotę w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.00 90 osób przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Tadeusza Rakoczego. W związku z tym w poniedziałek, wtorek i czwartek kandydaci do bierzmowania przyjdą na Mszę św. o godz. 16.30, a po Mszy odbędzie się próba liturgiczna. Obecność obowiązkowa. W piątek od godz. 18.30 spowiedź dla kandydatów, ich świadków i rodziców. Po spowiedzi próba ze świadkami.

3. W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 10 Róża św. Judy Tadeusza p. Agaty Feruga

4. W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy Wieś.

5. W przyszłą niedzielę kolekta na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

6. Dziękuję za złożone dziś ofiary, za sprzątanie kościoła w Iłownicy i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami pragną zaprosić wszystkich mieszkańców na program patriotyczny, który będzie miał miejsce w hali szkoły w Rudzicy dnia 13 listopada 2018 o godz. 17.15