Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

19.05.2019

1. Dziś w kościele w Iłownicy po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Figurę Matki Bożej poniesie młodzież.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek pół godziny przed Mszą św. wieczorną, w środę i sobotę po porannej Mszy św., a w niedziele o godz. 16.00.

3. W tym tygodniu będą zapisywane intencje Mszalne na czerwiec – we wtorek po Mszy św. na Msze jubileuszowe, a w środę od 16.30 – za zmarłych.

4. Odwiedziny chorych i starszych parafian w czwartek od 8.00 w Rudzicy, a w piątek od 8.00 w Iłownicy i Landeku, zapisy w zakrystii.

5. W czwartek po Mszy szkolnej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele, a na probostwie spotkanie Kręgu Biblijnego.

6. Dekanalny Dzień Skupienia dla narzeczonych w niedzielę 26.05.2019 w kościele w Międzyrzeczu. Rozpoczęcie o godz. 14.00.

7. Nasza parafia organizuje wyjazd na spotkanie młodzieży na Polach Lednickich, które odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Koszt około 100 zł, zapisy wraz z zaliczką do soboty w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę Różaniec poprowadzi 31. Róża św. Jana Pawła II p. Anny Malchar.

9. W piątek o sprzątanie kościoła w Iłownicy proszę mieszkańców Iłownicy Kępa II.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Iłownicy, za złożone dziś ofiary i za wszelką pomoc. Wszelkie dobro niech Pan Bóg wynagrodzi.